Aktualności


PDF Drukuj Email

WOPR Wągrowiec ma kadłub

 

 

Z przyjemnością informujemy, że WOPR Wągrowiec zakupił kadłub do łodzi motorowej. Tym samym, została powiększona flota łodzi będących do dyspozycji WOPR Wągrowiec. Zdjęcie kadłuba zostanie umieszczone w najbliższym czasie.

 

 

Dodano: 02-06-2012

 

 


 

 
PDF Drukuj Email

Kolejny kurs na stopień

 

 

sternika motorowego

 

 

 

Informujemy, że WOPR Wągrowiec po raz kolejny organizuje kurs na stopnie: sterników, starszych sterników oraz licencji na holowanie obiektów
nawodnych. Początek 25 marca 2012 godz. 17:30 w ORW Wielspin. Kontakt: instruktorzy PZWMiNW Robert Skrzelewski tel. 609070322, oraz Paweł  Jankowski 663061750.

 

Dodano: 2012-02-27

 

 


 

 
PDF Drukuj Email

WOPR Wągrowiec - od teraz wyłącznie w KRS

 

 

Informujemy, że z dniem 28 stycznia 2012 roku, nastąpiła likwidacja klubu sportowego Oddział Powiatowy WOPR w Wągrowcu wpisanego w rejestr Starosty Wągrowieckiego. Równocześnie, stowarzyszenie rejestrowe WOPR Województwa Wielkopolskiego Oddział Powiatowy w Wągrowcu KRS: 0000367694 weszło w prawa i obowiązki, jak również w posiadanie majątku zlikwidowanego klubu.

W spotkaniu 28 stycznia, które odbyło się w sali Komendy Powiatowej Straży Pożarnej, oprócz przedstawicieli WOPR Wągrowiec udział wzięli również m . in. z ramienia Starosty Wągrowieckiego - Pan Krzysztof Poszwa; z ramienia WOPR Wielkopolska - Pan Lech Kamiński. Niebawem zostaną opublikowane zdjęcia z zebrania.

 

 

Dodano: 24-02-2012

 

 


 

 
PDF Drukuj Email

WOPR Wągrowiec - prawna reorganizacja

 

 

Zarząd WOPR Wągrowiec informuje, że w dniu 22 października 2011 roku o godz. 17:00 w budynku Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Wągrowcu odbędzie się Walne Zebranie Delegatów w celu likwidacji klubu sportowego pod nazwą „WOPR Oddział Powiatowy w Wągrowcu".

Delegatem może być każda osoba fizyczna - członek WOPR Wągrowiec, która na dzień 22. października ukończyła 16. rok życia i na dzień 8. października 2011 nie zalega z płaceniem składki członkowskiej.

Porządek obrad Walnego Zebrania jest następujący:

otwarcie Zebrania przez Prezesa WOPR Wągrowiec;

powitanie zaproszonych gości;

wybór przewodniczącego i protokolanta Zebrania;

określenie celu Zebrania;

wysłuchanie sprawozdania Zarządu WOPR Wągrowiec z dotychczasowej pracy na rzecz stowarzyszenia;

podjęcie uchwały o likwidacji klubu sportowego działającego na zasadach stowarzyszenia o nazwie "WOPR Oddział Powiatowy w Wągrowcu" oraz przekazaniu majątku w/w organizacji na rzecz stowarzyszenia rejestrowego WOPR Województwa Wielkopolskiego Oddział Powiatowy w Wągrowcu KRS: 0000367694.

wolne wnioski;

zamknięcie obrad.


Uprzejmie prosi się o zabranie książek członkowskich w celu potwierdzenia spełnienia kryteriów dopuszczających do udziału w Walnym Zebraniu.

 

 

Dodano: 08-10-2011

 

AKTUALIZACJA PO SPOTKANIU

 

Zarząd WOPR Wągrowiec informuje, że z powodu braku quorum przeprowadzenie zebrania likwidacyjnego nie mogło się odbyć. Termin kolejnego zebrania zostanie wyznaczony w bliskim czasie. O terminie, miejscu i porządku obrad członkowie WOPR Wągrowiec zostaną poinformowani w drodze pisemnej.

 

 

Dodano: 22-10-2011


 

 
PDF Drukuj Email

Kursy motorowodne

 

 

organizowane przez WOPR Wągrowiec

 

 

 

W dniu 19.09.2011 egzaminem końcowym zakończył się kolejny kurs motorowodny organizowany przez Oddział Powiatowy WOPR w Wągrowcu. Instruktorami  prowadzącymi kurs byli instruktorzy z macierzystej jednostki: Paweł Jankowski i Robert Skrzelewski.
W egzaminie udział wzięło 20 kursantów, którzy bez problemów zaliczyli egzamin na ocenę pozytywną. To zasługa wysokiej klasy szkolenia jak i pełnego profesjonalizmu instruktorów. Zaproszono na zajęcia ratownika medycznego Mirosława Warzyboka, który poprowadził wykłady na temat ratownictwa.
W tym roku to już drugie szkolenie przeprowadzone przez oddział. Na wiosnę ukończyło szkolenie 11 kursantów zdobywając  uprawnienia sternika motorowodnego i 3 kursantów zdobyło uprawnienia na holowanie narciarza wodnego.
To nie koniec szkoleń w tym roku. Instruktorzy planują kolejne szkolenie przeprowadzić w październiku, na które już teraz serdecznie zapraszają. Wszelkie informacje można zaczerpnąć pod numerami telefonów: 663061750 i 609070322.
Marzeniem instruktorów jest stworzenie klubu lub sekcji sporów motorowodnych gdzie dzieci i młodzież mogliby uprawiać tak piękny sport związany z wodą. Może to kiedyś sprawii, że władze zapragną by sporty motorowodne powróciły na j. Durowskie.
Oddział Powiatowy WOPR w Wągrowcu jak i w/w instruktorzy składają podziękowania Dyrekcji Aquaparku za udostępnienie profesjonalnej Sali szkoleniowej oraz Mirkowi Warzybokowi za wkład w szkolenie wągrowieckich motorowodniaków.

Wkrótce zostaną opublikowane zdjęcia z zakończonego kursu motorowodnego.

 

Dodano: 29-09-2011

 

 


 

 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL