Aktualności


PDF Drukuj Email

Uchwała nr 9

 

Zarządu WOPR Wągrowiec

 

pt. "Fundusz Szkoleniowy"

 

 

Uprzejmie informujemy, że Zarząd WOPR Wągrowiec podjął uchwałę o utworzeniu Funduszu Szkoleniowego. Treść uchwały dostępna jest pod tym linkiem. Uchwała została przygotowana z myślą o wszystkich aktywnych ratownikach WOPR Wągrowiec chcących podnosić swoje kwalifikacje. Zarząd WOPR Wągrowiec jest świadom tego, iż wprowadzenie dodatkowych stopni ratowniczych i rygorów z tym związanych przekłada się przede wszystkim na kieszeń ratownika, który bardzo często jest młodym człowiekiem o ograniczonych zasobach finansowych. W związku z tym, Zarząd WOPR Wągrowiec, jako prawdopodobnie pierwszy zarząd jakiegokolwiek powiatowego oddziału WOPR w Polce uruchamia system stałego wsparcia finansowego dla ambitnych i aktywnych ratowników. Wynikająca z Uchwały nr 9 decyzja Zarządu, na podstawie której ustalone będą szczegółowe zasady wsparcia finansowego na rok 2010 zostanie opublikowana w późniejszym terminie.

 

Dodano: 2010-03-16

 


 

 

 

 

 
PDF Drukuj Email

Informacja o składkach członkowskich

 

 

Gorąco zachęcamy wszystkich członków WOPR Wągrowiec do regulowania składek za 2010 rok. Zgodnie z uchwałą nr 1 zarządu WOPR Wągrowiec, miejscem poboru składek członkowskich jest basen ORW Wielspin, a wysokość składki wynosi 30 zł. Jednocześnie informujemy, że za każde 30 zł wpłaconych do kasy WOPR Wągrowiec, zarząd jest zobowiązany do odprowadzenia 6 zł na konto Oddziału Wojewódzkiego WOPR w Poznaniu. WOPR Poznań odprowadza następnie 50% tej kwoty, tj. 3 zł na konto Zarządu Głównego WOPR w Warszawie.

 

Dodano: 2010-03-16

 


 

 
PDF Drukuj Email

Koniec długów

 

Oddziału Powiatowego

 

WOPR w Wągrowcu!!!

 

 

 

Z wielką przyjemnością i satysfakcją informujemy, że stowarzyszenie WOPR Wągrowiec nie posiada już żadnych zobowiązań finansowych względem Starostwa Powiatu Wągrowieckiego wynikających z dawnych, nierozliczonych woprowskich dotacji. Jeszcze rok temu zarząd WOPR Wągrowiec miał do spłaty ponad 6 000 zł plus odsetki Starostwu Powiatowemu w Wągrowcu. W wyniku próśb zarządu kierowanych do Zarządu Powiatu Wągrowieckiego, spłata ta została rozłożona na 4 równe raty, a odsetki zostały umorzone.

 

Po spłaceniu przez zarząd WOPR Wągrowiec dwóch pierwszych rat, tj. dokładnie 50% zobowiązań finansowanych, została skierowana kolejna prośba do Zarządu Powiatu Wągrowieckiego, tym razem o umorzenie pozostałych 50% zobowiązań. Jednocześnie w prośbie tej zarząd WOPR Wągrowiec zobowiązał się do przeznaczenia pieniędzy m.in. na dofinansowanie szkoleń i kursów ratowniczych dla ratowników WOPR Wągrowiec (w tym celu zarząd WOPR Wągrowiec postanowił utworzyć specjalny Fundusz Szkoleniowy). Szkolenia te, m.in. w obliczu powstającego Aquaparku oraz nowych uchwał ZG WOPR odnośnie przepisów ratowniczych, są niezbędne do zapewnienia w Powiecie Wągrowieckim wystarczającej ilości ratowników wodnych.

 

Jako zarząd WOPR Wągrowiec, chcielibyśmy bardzo podziękować Zarządowi Powiatu Wągrowieckiego za decyzję o umorzeniu spłaty reszty zobowiązań. Chcielibyśmy podkreślić, że dzięki tym przychylnym nam decyzjom zarząd WOPR Wągrowiec może z nadzieją patrzeć w przyszłość i realizować ambitne plany stowarzyszenia. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!

 

Dodano: 2010-03-16

 


 

 
PDF Drukuj Email

 

Nowa zakładka

 

na stronie internetowej

 

wągrowieckiego WOPR-u

 

 

Zapraszamy do zakładki Media o nas, gdzie prezentowane będę wszystkie artykuły, linki, materiały filmowe publikowane w mediach, a dotyczące Oddziału Powiatowego WOPR w Wągrowcu.

 

 

Dodano: 2010-03-13

 


 

 
PDF Drukuj Email

Pokazy ratownictwa lodowego - fotorelacja

 

 

Bardzo dziękujemy Strażakom z Powiatowej Straży Pożarnej w Wągrowcu za przeprowadzenie szkolenia dla ratowników WOPR Wągrowiec z zakresu ratownictwa lodowego. Jednocześnie dziękujemy wszystkim ratownikom za przybycie. Poniżej znajduje się fotorelacja ze szkolenia.

 

 

 

Dodano: 2010-03-13

 


 

 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL