Aktualności


PDF Drukuj Email

Już niedługo zakończenie kursu

 

na Młodszego Ratownika WOPR

 

Informujemy, że już 12 czerwca zakończy się kurs na stopień Młodszego Ratownika WOPR organizowany przez Oddział Powiatowy WOPR w Wągrowcu razem z Instruktorem Ratownictwa WOPR, Panem Grzegorzem Lewandowskim. Tym samym, WOPR Wągrowiec przyjmie w poczet swoich członków kilkunastu młodych adeptów ratownictwa.

 

Dodano: 2010-06-03

 


 

 
PDF Drukuj Email

WOPR Wągrowiec wzbogaca

 

zasób kadry szkoleniowej

 

Z przyjemnością informujemy, że dwóch członków stowarzyszenia Oddział Powiatowy WOPR w Wągrowcu zdało egzamin i uzyskali tytuł instruktorów motorowodnych. Te osoby to Kolega Robert Skrzelewski (członek zarządu WOPR Wągrowiec) oraz Paweł Jankowski. Organizatorem kursu był Zachodniopomorski Okręgowy Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego. Kurs rozpoczął się 23.01.2010 a zakończył egzaminem w dniu 17.04.2010.

Tym samym Oddział Powiatowy WOPR w Wągrowcu posiada wymaganą kadrę instruktorów i może przeprowadzać kursy na stopnie sternika motorowodnego, starszego sternika motorowodnego oraz licencję na holowanie narciarza oraz innych obiektów nawodnych.

Najbliższy kurs na sternika motorowodnego odbędzie się już w wakacje. Szczegóły wkrótce w zakładce: kursy ratownicze.

Poniżej załączamy zdjęcia certyfikatów poświadczających uprawnienia zdobyte przez wspomniane osoby.

 

 

Dodano: 2010-06-03


 

 
PDF Drukuj Email

Trening dla ratowników

 

Informujemy, że kolejne zajęcia dla ratowników - kursantów odbędą się 10 kwietnia od godziny 10:00 na basenie w Chodzieży. Zajęcia poprowadzi instruktor ratownictwa WOPR, Pan Grzegorz Lewandowski. Po zajęciach zapraszamy wszystkich pełnoletnich ratowników do sali kawiarni, gdzie Wiceprezes WOPR Wągrowiec, Artur Tomaszewski omówi sprawy bieżące organizacji, szczególnie w kontekście zbliżającego się sezonu letniego oraz powstającego aquaparku w Wągrowcu.

 

Dodano: 2010-03-31


 

 
PDF Drukuj Email

Kursy ratownicze - treningi

 

Zarząd WOPR Wągrowiec razem z instruktorem ratownictwa WOPR, Panem Grzegorzem Lewandowskim, prowadzi kursy ratownicze.

 

Najbliższe treningi odbędą się na basenie w Chodzieży, 27 marca od godziny 10:00. Zajęcia pływackie będą się odbywać co sobotę do końca kwietnia.

 

Dodano: 2010-03-23

 


 

 

 
PDF Drukuj Email

Kursy ratownicze - zajęcia

 

Informujemy, że WOPR Wągrowiec razem z instruktorem ratownictwa WOPR, Panem Grzegorzem Lewandowskim, od ubiegłej soboty prowadzi kursy ratownicze na następujące stopnie:

 

 

  1. Młodszy Ratownik WOPR
  2. Ratownik WOPR
  3. ratownik wodny basenowy

Najbliższe zajęcia odbędą się na basenie w Chodzieży, 20 marca od godziny 10:00. Wciąż jeszcze można się zapisywać na kursy. Serdecznie zapraszamy.

 

Dodano: 2010-03-17

 


 

 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL