Aktualności


PDF Drukuj Email

Kursy na stopnie motorowe

 

 

Informujemy, że WOPR Wągrowiec organizuje kurs na stopnie: sterników, starszych sterników oraz licencji na holowanie obiektów
nawodnych. Początek 02.04.2011 godz. 10. Kontakt instruktorzy PZWMiNW Robert Skrzelewski tel. 609070322, oraz Paweł  Jankowski 663061750.

 

Dodano: 2011-03-23

 


 

 
PDF Drukuj Email
 
 
Składki WOPR Wągrowiec
 
 
 
Zarząd WOPR Wągrowiec informuje o terminowym i regularnym płaceniu składek. Jedyną osobą przyjmującą składki jest  Robert Skrzelewski, a miejscem jest basen przy ORW Wielspin. Pamiętaj płacą składki w macierzystym oddziale masz szansę na dofinansowanie kursów ratowniczych oraz uzyskanie innych uprawnien przydatnych w ratownictwie.
 
 
Dodano: 2011-03-23
 
 

 
 
PDF Drukuj Email

 

Odpowiedź WOPR Wągrowiec

 

na sprostowanie 

 

 

Pod tym linkiem zamieszczamy odpowiedź prezesa i wiceprezesa zarządu WOPR Wągrowiec na sprostowanie Pani Prezes Aquaparku w Wągrowcu zamieszczone w środkach masowego przekazu.

 

 

Dodano: 2011-02-22

 


 


 
PDF Drukuj Email

Odpowiedź WOPR Wągrowiec

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

 

Z ubolewaniem stwierdzamy, że w ostatnim numerze Głosu Wągrowieckiego z dnia 11 lutego w artykule pn. „Pieniądze (nie) dla ratowników” autorstwa Szymona Cieślaka znalazło się szereg niejasności i nieścisłości ze strony redaktora oraz oszczerstw pani prezes spółki Aquapark Wągrowiec sp z. o.o., które, w imieniu Zarządu WOPR Wągrowiec chcielibyśmy krótko w punktach kolejno wyjaśnić i skomentować w formie sprostowania. Sprostowanie dostępne jest pod linkiem. Po przeczytaniu sprostowania, zapraszamy pod ten link jako uzupełnienie punktu 8. sprostowania.
 
Dodano: 2011-02-13
 
 

 
 
PDF Drukuj Email

Podsumowanie projektu szkoleniowego

 

 

 

 

Informujemy, że 7 października odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Wągrowca, Pana Stanisława Wilczyńskiego z ratownikami wodnymi, którzy uczestniczyli w projekcie szkoleniowym, współfinansowanym przez Urząd Miasta w Wągrowcu. Pan Burmistrz wręczył ratownikom legitymacje WOPR z wbitymi zawodowymi stopniami ratowniczymi, tj. stopniem Ratownika Wodnego Śródlądowego oraz Ratownika Wodnego Basenowego. Na spotkaniu obecni byli również Prezes WOPR Wągrowiec, Pan Grzegorz Ziółkowski oraz Instruktor WOPR, Pan Grzegorz Lewandowski. Relacja ze spotkania jest również zamieszczona na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Wągrowcu. Poniżej znajdują się zdjęcia ze spotkania. Wszystkim ratownikom gratulujemy i dziękujemy za przybycie.

 

 

 

 

 Dodano: 2010-10-15

 


 

 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL